www.exchange-rates.com

Kurs wymiany Euro do Dolar amerykański i przelicznik walut EUR na USD

Zobacz wykres i historię Euro do Dolar amerykański.

Zobacz kurs wymiany USD na EUR.

Zarejestruj konto moneycorp już dziś.

Wybierz kurs walut:

Do kraju:

Pobierz aplikację do przeliczania walut

Zobacz pogodę na świecie.

1 EUR na USD Historyczne kursy walut

Date Euro to Dolar amerykański
Wednesday 03 June 20201 EUR to USD = 1.123471
Tuesday 02 June 20201 EUR to USD = 1.118756
Monday 01 June 20201 EUR to USD = 1.112558
Sunday 31 May 20201 EUR to USD = 1.111726
Saturday 30 May 20201 EUR to USD = 1.1105
Friday 29 May 20201 EUR to USD = 1.1105
Thursday 28 May 20201 EUR to USD = 1.107874
Wednesday 27 May 20201 EUR to USD = 1.101649
Tuesday 26 May 20201 EUR to USD = 1.097933
Monday 25 May 20201 EUR to USD = 1.09015
Sunday 24 May 20201 EUR to USD = 1.09077
Saturday 23 May 20201 EUR to USD = 1.0905
Friday 22 May 20201 EUR to USD = 1.09005
Thursday 21 May 20201 EUR to USD = 1.095049
Wednesday 20 May 20201 EUR to USD = 1.098056

Euro na Dolar amerykański wymiana walut

Flagi Przelicznik walut
1 Euro na Dolar amerykański = 1.131663
10 Euro na Dolar amerykański = 11.31663
100 Euro na Dolar amerykański = 113.1663
200 Euro na Dolar amerykański = 226.3326
500 Euro na Dolar amerykański = 565.8315
1000 Euro na Dolar amerykański = 1131.663
1500 Euro na Dolar amerykański = 1697.4945
2000 Euro na Dolar amerykański = 2263.326
5000 Euro na Dolar amerykański = 5658.315
10000 Euro na Dolar amerykański = 11316.63
20000 Euro na Dolar amerykański = 22633.26
Zobacz wykres walutowy